אודות אופיר רז

מגשר מנוסה, המסייע לאנשים להגיע להסכמות
ולחסוך סכסוכים מיותרים במשך שני עשורים.

לאורך שני עשורים ואלפי שעות גישור ראיתי (כמעט) הכל. למשרד שלי נכנסו שותפים עסקיים, לקוחות וספקים, זוגות שרוצים לפרק את החבילה ועוד. חזיתי בחילופי האשמות, בכעסים, בצדדים שנמצאים על סף פיצוץ – וגם ברגעים המאתגרים ביותר, הבנתי שהדברים יכולים להיראות אחרת.

ככל שחלפו השנים, התחדדה אצלי ההבנה שבעזרת הכלים הנכונים, אין סכסוך שאי אפשר לפתור. תובנה זו הובילה ליצירת ארגז כלים עשיר המבוסס על ניסיון של שני עשורים בתור מגשר מוסמך וכחבר בלשכת המגשרים, וכן על הסמכות שונות בעולם הגישור העסקי, הזוגי והמשפחתי.

איך אסייע גם לכם להגיע להסכמות?

הפתעה!
רובנו לא אוהבים עימותים.

"אני אתבע לו את הצורה"! כולנו יכולים להגיע מהר מאוד לנקודת הרתיחה, אבל כשמתקררים, כשיושבים ומדברים, מבינים שאפשר להגיע לפתרון בלי בטן מלאה בעצבים, בלי להיגרר למאבקים משפטיים מתישים ויקרים ובלי לאבד שעות שינה. כי בסופו של דבר, רובנו רוצים לשים את הקונפליקט מאחורינו.

זה בדיוק מה שאני עושה.

מסייע לפתרון סכסוכים עסקיים ומשפחתיים בצורה מכבדת, רגועה ויעילה. לצד ניסיון רב שנים בגישור, ניסיון העסקי הכולל בעלות על חברת מחשוב , מוביל לניתוח מדוקדק של המצב, ולגיבוש פתרונות יצירתיים המקובלים על הצדדים. הניסיון העסקי מסייע לגשר גם בין בני זוג, ולחתור להסכמות בעזרת ניתוח מעמיק של הנכסים, ההתחייבויות והנתונים המספריים.

לא חייבים להתחפר בסכסוך ולהישאר תקועים במשך שנים. בעזרת הכלים והניסיון שצברתי אסייע לכם לצאת ממנו בצורה נעימה, ולהפנות את המשאבים למקומות מקדמים.