גישור עסקי

רגע לפני שהסכסוך העסקי יוצא משליטה...
אפשר להגיע להסכמות בצורה מקדמת ורגועה.

נקלעתם לסכסוך עסקי? הוא לא חייב להיות ארוך, יקר וכואב. במקום להיגרר לבית משפט, מגשר עסקי מנוסה יסייע לכם להגיע להסכמות, לחסוך משאבים וכאבי לב

היכן שיש תקשורת בין אנשים, עשויים להיווצר חיכוכים

גם בעולם העסקי כבעולם המשפחתי, חוסר הסכמה עשוי להיות מלווה ברגשות ויצרים עזים. תחושות של חוסר אמון, כעס, אכזבה, עלבון, קיפוח, תחושה כי הצד השני מנסה להרויח על חשבוננו… יש להתייחס לתחושות קשות אלה בתהליך גישור כדי למנוע התבצרות בעמדות הצדדים ותגובות המונעות רגשית.

אחרת, אלו יובילו לתהליך משפטי ארוך ויקר, שישאב אנרגיות יקרות ועלול להכניס אתכם למערבולת רגשית. זאת עוד לפני שדיברנו על הגעה לפתרון כפוי שלא בהכרח יטה לטובתכם בין כתלי בית המשפט. את כל אלו אפשר וצריך למנוע!

גישור עסקי
גישור עסקים

גישור עסקי: מפתרון כפוי לפתרון הרצוי

לאורך השנים למדתי שגם את הסכסוך העסקי הקשה ביותר אפשר ליישב בצורה רגועה, יעילה  ומקובלת על הצדדים. לקוחות שפנו אלי כשהם ששים אלי קרב, מסיימים פגישה ראשונה בלחיצת ידיים וחיוך. כיצד זה קורה?

לראות את התמונה המלאה

אומרים שלמטבע יש שני צדדים, אך בלב הסערה אנחנו נוטים לראות רק צד אחד – את הצד שלנו, בצורה שמלבה את היצרים ומונעת הגעה להסכמות. במסגרת תהליך הגישור אסייע לכם להגיע להסכמות, לפרק מטענים רגשיים ולגשר על הפערים.
ניסיון רב שנים בניהול חברות, אנשים וסכסוכים, מסייע לי ליצור חיבור עמוק עם כל אחד מהצדדים, לקרוא את רגשותיהם ולהתייחס ליצרים המבעבעים מתחת לפני השטח. כל אלו מובילים לבניית אמון מחודש וסוללים את הדרך להסכמות משותפות.

מומחיות בליווי עסקים מכל התחומים

הניסיון המוכח בגישור עסקי מתובל בניסיון של שני עשורים בניהול עסקים מצליחים, ובייעוץ לעסקים רבים אחרים. העשייה העסקית מובילה לתפירת פתרונות יצירתיים המותאמים למצב בשטח, ומזרזת את ההגעה להסכמות לשביעות רצון כל הצדדים במגוון תחומים:  

מומחיות ביישוב סכסוכים טכנולוגיים בהייטק

לחברות טכנולוגיות יש מאפיינים ייחודיים. בלי להכיר אותם, יהיה קשה להגיע לפתרון הסכסוך. מתוך הבנה זו, החתירה להסכמות בעולמות הטכנולוגיים מבוססת על ניסיון רב שנים בחברות טכנולוגיות, לרבות מגוון תפקידים בחברות הייטק וניהול חברת מחשוב מצליחה. ניסיון זה מסייע לפתרון סכסוכים בתחומי החומרה, התוכנה, הרשתות, בסיסי נתונים, פטנטים, זכויות בעלים, מסמכי איפיון וכו