גישור משפחתי

כדי לצאת מהקשר, לא חייבים להיכנס למלחמה

הדרך לסיום הקשר בצורה מכובדת ויעילה, למענכם ולמען ילדיכם – ללא מאבקים משפטיים, ללא כאבי לב וללא הוצאות מיותרות

פירוק החבילה הזוגית, כרוך לרוב בהתמודדות עם מחלוקות ואי הסכמות

אך כאשר מחלוקות מהותיות דוגמת חלוקת רכוש או הסדרי ראייה מתודלקות ע"י יצרים דוגמת ניהול חשבונות עבר או השגת כוח וכבוד, הפרידה עלולה להפוך לקרב מתיש כאשר מחלוקות כמו חלוקת רכוש או הסדרי ראייה מונעות מיצרים של נקמנות וכבוד. ובקרבות אין מנצחים. תהליך ארוך בבית משפט גוזל זמן יקר, כסף רב ודילול משאבים נוספים כמו אנרגיות, שעות שינה. אתם עשויים למצוא עצמכם מחויבים לקבל החלטות בית משפט במקום פתרון מוסכם על שני הצדדים.

גישור משפחתי
גישור משפחה

גישור משפחתי: להוריד את גובה הלהבות – ולהגיע להסכמות

על דבר אחד אפשר להסכים: טובת הילדים מעל הכל. סכסוך יצרי ומתמשך יפגע ביקרים לכם מכל. חשוב לזכור כי היפרדותכם לא מפרידה אתכם מהילדים, מהתא המשפחתי שבניתם יחד. חשוב לשמור על המשך קשר תקין בינכם לצורך גידולם ולקיחת חלק בחוויות משותפות בעתיד כמו מסיבות סיום, גיוס לצבא, חתונות ועוד. בעזרת גישור משפחתי נפרק יחד את סלעי המחלוקת ונגיע בדרך מכובדת לעמק השווה.

מקבלים תמונת מצב

חשובה ככל שתהיה, ההידברות בין הצדדים לא תניב תוצאות כל עוד היא מבוססת על "דיבורים באוויר". מתוך הבנה זו נגבש תמונת מצב אובייקטיבית, שתאפשר לנו להגיע להסכמות. לשם כך נאסוף את כל הנתונים הרלוונטיים (כגון נכסים, התחייבויות וכושר ההשתכרות), ונבין מהו סט היכולות והאילוצים האובייקטיביים של כל אחד מן הצדדים

מפרקים מוקשים רגשיים

מטבע הדברים, פירוק החבילה הזוגית מציף לפני השטח מטענים שהצטברו במשך שנים. בלי לנטרל אותם, הנטייה להתבצר בעמדות עלולה לחזור אליכם כמו בומרנג.

ליכולת לראות את הצד השני יש חלק מכריע בהגעה להבנות המקובלות על שניכם. לכן, על מנת לנטרל את המוקשים הרגשיים ולהגיע להסכמות, בתהליך של גישור גירושין נעשה שימוש בכלים שיאפשרו לכל אחד לראות את הצד השני.

חותרים לפתרונות יצירתיים

פירוק הקשר הזוגי באופן מוצלח כרוך ביכולת לנווט בין אינספור שיקולים מורכבים כמו חלוקת רכוש  – כיצד לחלקו בצורה הוגנת ונכונה, מה קורה במקרה שאחד הצדדים מעוניין להישאר בבית ולרכוש את חלקו של השני, בעוד אין לו משאבים לכך

ניסיון רב שנים בתור מגשר עסקי העוסק בניתוח דוחות ונתונים כספיים, מוביל להבנה עמוקה של המספרים ולגיבוש פתרונות יצירתיים המקובלים על שני הצדדים.